Béčko veze dva body z Holešova!

14.04.2024, B-tým

B-tým se vrací na vítěznou vlnu. Z Holešova si odváží cennou výhru 34:35!

Přitom gólově bohatou přestřelku zahájili lépe domácí. Ti se v úvodu utkání dostali do tříbrankového vedení a během celého poločasu byli stále o krok napřed. Našim borcům se však dařilo tento náskok korigovat a do výraznějšího trháku jsme Holešov nepustili. A co více. Poslední střelou prvního poločasu jsme dokázali vyrovnat z ruky Michala Filouše, který i tentokrát, při absenci tradičního exekutora Radima Tichavského, byl z čáry sedmimetrového hodu naši velkou oporou v utkání! Do šaten se tak odcházelo za stavu 20:20, což samo napovídá, že prim v zápase hrály jednoznačně oba útoky.

Druhý poločas byl tomu prvnímu v mnohém podobný. Ani jedno mužstvo si dlouho nedokázalo vybudovat výraznější vedení. Jediný rozdíl byl v tom, že tentokrát to byla Kopřivnice, která diktovala tempo hry. Hned v úvodu poločasu jsme se z ruky Janíka poprvé v utkání ujali vedení, které jsme následně udržovali. První z klíčových momentů nastal zhruba ve 45.minutě, kdy tradiční opora domácích Vaclach neproměnil sedmimetrový hod a naše záloha se dostala do dvoubrankového vedení. To jsme již nepustili a vedení si pohlídali až do posledních vteřin, ve kterých sice domácí dokázali utkání zdramatizovat, na více než jednobrankový dostřel se však již nedostali.

Připisujeme si tak cenné dva body do druholigové tabulky, ve které se i nadále pohybujeme na třetí pozici a samotné čelo je stále na dostřel!

TJ Holešov - KH ISMM Kopřivnice "B"  34:35 (20:20)

Nejvíce branek: Plšek 9, Březovský 7, Buček 4 - Filouš 9/6, Krpelík 6, Kriegiel 5

Rozhodčí: Krejčí, Malina