Domácí neporazitelnost je pryč, rezerva padla s Velkou Bystřicí.

06.04.2024, B-tým

Domácí neporazitelnost je pryč. První porážku v domácím prostředí jsme si připsali proti týmu Velké Bystřice.

Přitom první poločas podobnému výsledku nenasvědčoval. Byli jsme to my, kdo vstřelil první branku zápasu. Poté se hosté ujali vedení, ale drželi jsme se stále na dostřel. Až závěr poločasu naznačil první větší problémy. Před přestávkou si tým Bytřice dokázal po našich chybách vypracovat čtyřgólové vedení 12:16, které mu před druhou polovinou dodalo klid.

Druhá polovina se nám hrubě nepovedla. V úvodu poločasu jsme ještě dokázali zareagovat a v 39.minutě snižoval Jonák na rozdíl jediné branky 17:18, poté však přišlo několik hluchých pasáží, které posadily soupeře na koně a ten si nakonec dokráčel k přesvědčivé výhře 23:33.

I přes prohru se však udržujeme na čele tabulky. Aktuálně okupujeme třetí pozici, naopak hosté se překvapivou výhrou dokázali odpoutat od dna tabulky a dostali se na 11.pozici před zuberskou Lesanou.

KH ISMM Kopřivnice "B" – Házená Velká Bystřice 23:33 (12:16)

Nejvíce branek: Filouš 6/5, Palacký 3, Krpelík 3 – Dobeš 12/3, Možíš 7, Ostrožovič 6,

Rozhodčí: Papala, Ulman