Napajedla neuspěly. Kouzlo domácí pevnosti trvá!

09.03.2024, B-tým

B-tým si udržuje skvělou formu. Tentokrát jejich formu odnesl tým Napajedel, který domů odjel bez bodu po výsledku 32:27 pro naše domácí družstvo.

Styl start - cíl. I takto by šlo definovat sobotní utkání. Ihned v úvodu utkání jsme si vytvořili náskok 4:0, který jsme následně ještě vyšperkovali a vytvořili si uklidňující polštář 10:3. Tento nepřiznivý vývoj dokázal soupeř lehce přibrzdit a stáhnul manko na rozdíl 5 tref 13:8. To však bylo z jeho strany vše. Do poločasu ještě domácí zabrali a do konce první poloviny utkání soupeři opět odskočili. Když se v poločase odcházelo do šaten, na tabuli svítil stav 19:13!

Ani po přestávce se trend utkání nezměnil. Naše záloha předvedla další spolehlivý výkon a i přes mírné polevení v samotné koncovce utkání, kdy soupeř místy až 9-gólový náskok dokázal upravit na rozdíl 5 tref, si tým trenéra Jardy Škarpicha dokráčel pro zisk dvou bodů a zasloužené ovace solidně zaplněné haly.

Béčko tak dokázalo navázat na úspěch A-týmu, který dokázal vyválčit důležité body na horké půdě karvinského Baníku, které je vyneslo na konečné 4. místo extraligové tabulky po základní části a již 23.3. odstratuje čtvrtfinálovou sérii s pražskou Duklou na domácí palubovce! Béčko se rovněž nadále udržuje v popředí tabulky. Aktuálně okupuje skvělou 3.pozici!

KH ISMM Kopřivnice "B" - TJ Fatra Napajedla 32:27 (19:13)