Důležitý krok k návratu do nejvyšší soutěže, starší dorostenci vezou výhru z Telnice!

20.02.2024, Starší dorost

Doposud neporažení starší dorostemci udělali jeden z důležitých kroků pro návrat do nejvyšší dorostenecké ligy, v oslabené sestavě pod vedením trenérů Honzy Martínka a Jiřího Štěpána naplno bodovali v Telnicích a zaznamenali své deváté vítězství v sezoně!

Jiří Štěpán, trenér staršího dorostu: Do Telnice jsem zajížděli v celkem okleštěné sestavě, kdy nám chyběli dva hráči základní sestavy a neměli jsme k dispozici ani hostující hráče z Frýdku-Místku. O to větší pochvala našim hráčům za předvedený výkon a hlavně bojovnost, která byla doslova do krve, asi tak bych si představoval bojovnost týmu! Samozřejmě velké poděkování patří našim fanouškům, kteří nám svými hlasivkami a bubny udělali na jihu Moravy domácí prostředí, díky!

František Klos, kapitán družstva: "V rámci 13.kola 2. ligy staršího dorostu jsme zajížděli na půdu Telnice. Do utkání jsme šli s vědomím, že se jedná o významný krok k postupu, který však určitě nebude jednoduchý. Začátek zápasu se nám poměrně vydařil, až na pár neproměněných vyložených šancí se nám dařilo soupeře přehrávat. Důležitých pak pro nás bylo posledních 10 minut prvního poločasu, kdy se nám šňůrou několika branek a solidní obranou podařilo dostat na poločasový výsledek 9:16. Soupeř však ve druhé půli nesložil zbraně a dokázal se dostat na čtyřbrankový rozdíl. V posledních minutách se nám podařilo tohle skóre kontrolovat a zápas tak skončil našim vítězstvím. Velmi rád bych poděkoval našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit v hojném počtu a vytvořili nám téměř domácí atmosféru. Zároveň bych také rád pozval všechny příznivce kopřivnické házené na utkání s Karvinou, které se odehraje v neděli 25. února v 15:00 a věřím, že nabídne kvalitní podívanou."

Sokol Telnice - KH ISMM Kopřivnice 25:30 (9:16)