Vítězný vstup do jarní části řídili oba dva brankáři!

10.02.2024, B-tým

Béčko vstoupilo do jarní části soutěže, ve které bude chtít napravit škobrtnutí, kterých se na konci podzimu dopustilo a ztratilo tak vedoucí pozici ve 2.lize mužů SM.

A vstup to byl úspěšný! Svého soupeře TJ Sokol Ostrava dokázali zdolat „poločasovým“ výsledkem 20:16. Samotné skóre napovídá, kteří muži hráli v utkání prim. Brankáři na obou stranách předváděli skvělé výkony podpoření kvalitní obranou. V první půli se v dresu Kopřivnice blýsknul tribunami oblíbený Lukáš Maliňák a připsal si celkově 9 úspěšných zákroků při procentuální úspěšnosti 47%! Ani skvělý výkon brankáře však poločasové vedení nepřinesl a do šaten se odcházelo za stavu 10:10.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Obrany s brankářem dominovaly nad útokem a houževnatý soupeř nemínil dát svou kůži lacino. Avšak nebylo mu to nic platné. Druhou polovinu utkání ovládnul opět muž v brankovišti. Skvělého Maliňáka vystřídala kopřivnická legenda MAREK ŽINGOR a po svém nástupu zamknul bránu. Za prvních 15 minut pustil za svá záda pouze 1 střelu, 1 branku sám vstřelil a zapsal neuvěřitelných 9 těžkých zákroků. Defacto tak rozhodl o osudu zápasu.

Celý tým naší rezervy zaslouží velkou pochvalu, kterou jim po konečném hvizdu také projevili fanoušci ve slušně zaplněné hale. Tým trenérů Škarpicha a Pavlíka si tak na úvod jarní části připsal důležitou výhru, která je, jak pevně věříme, vynese zpět do popředí našlapané tabulky.

Nejlepším střelcem domácího týmu se stal Krpelík se 4 brankami, kterému zdatně sekundovali Jonák s Žalmánkem, kteří se gólově prosadili třikrát!

KH ISMM Kopřivnice "B" – TJ Sokol Ostrava 20:16 (10:10)

Nejvíce branek: Krpelík 4, Jonák 3, Žalmánek 3 – Pešl 4, Špok 4/2,

Rozhodčí: Papala, Ulman