O víkendu pokračovala druhým kolem ČSPL. Starší žáci získali skvělé druhé místo!

30.01.2024, Mladší žáci

Během minulého víkendu se hrálo druhé kolo projektu ČSPL.

Starší žáci se tentokrát představili na domácí půdě v Kopřivnici. Naši kluci na turnaji ani jednou neprohráli, přesto skončili o skóre druzí za Považskou Bystricou. Třetí byl Martin, čtvrtý Frýdek-Místek a pátý Chrzanów.

Jaromír Petřek, trenér starších žáků: "Druhé kolo Česko-slovenské-polské ligy starších žáků se odehrálo 4.2.2024 v Kopřivnici. K vidění byla velice pěkná utkání. V prvním zápase jsme porazili Frýdek-Místek, kluci byli lepší než soupeř v obraně i v útoku. Druhé utkání s MHaK Martin bylo velice vyrovnané, ale podařilo se nám zvítězit. Zápas s polským celkem UMKS Chrzanów byl našim nejhorším vystoupením na turnaji. Příležitost dostali kluci, kteří toho moc neodehráli. První poločas byl z naší strany hrůzostrašný. Byli jsme pomalí, ztráceli jsme míče a neproměňovali brankové příležitosti. Ve druhé polovině se však hra zlepšila, a proto jsme vyhráli. V posledním souboji se střetly neporažené celky Kopřivnice a Povážské Bystrice. Soupeř od úvodu utkání vedl 4- 6 brankovým rozdílem až do 36. minuty. Vysunuli jsme obranu, kluci začali být agresivnější a srovnali jsme těsně před koncem zápasu. Kluky musím pochválit za bojovnost v utkáních a rodiče za povzbuzování po celý čas turnaje."