Béčko si dvěma body ve Frýdku pojistilo konečnou třetí příčku!

29.04.2024, B-tým

B-tým dokázal vybojovat cenné dva body také na horké půdě Frýdku-Místku a uzmul si třetí pozici v ligové tabulce pro sebe.

Výhra se však nerodila lehce. Po suverénním začátku, kdy v 9. minutě svítilo na tabuli nadějné skóre 1:6, nás do poločasu čekalo ještě pořádné drama. Zhruba do 16. minuty jsme si vypracovaný náskok udržovali, dokonce jej ještě o branku navýšili na 4:10. Poté však započala stíhací jízda domácích. Krok po kroku z náskoku ukrajovali a k naší nelibosti dokázali do poločasu ještě skóre otočit na 15:14.

Druhá půle se nesla ve vyrovnaném duchu, vedení se přelévalo ze strany na stranu. Až do 20. minuty. V tomto úseku jsme si z ruky nezastavitelného Jonáka, který si v zápase připsal famózních 11 branek, dokázali vybudovat dvoubrankové vedení, které jsme již nepustili a stejným brankovým rozdílem jsme dovedli utkání až do konce.

I když zbývá odehrát stále závěrečné kolo, ve kterém se o mistra ligy utkají ve vzájemném měření Rožnov s Bytřicí p. H., naše záloha má již nyní jistotu třetí příčky nehledě na výsledek posledního zápasu s celkem Žeravic, ve kterém se naši chlapci v domácím prostředí rozloučí s letošní sezónou. Na tento duel jste všichni srdečně zváni. Věříme, že klukům v sobotu 4. 5. od 18:00 uděláme důstojnou rozlučku a společně zakončíme druholigovou sezónu vítězně!

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – KH ISMM Kopřivnice „B“ 25:27 (15:14)
Nejvíce branek: Jonák 11, Žalmánek 4/2, Palacký 4 – Zahumenský 7/1, Brožek 5, Vyskočil 4
Rozhodčí: Tůma, Pernička