Starší žáci vezou z mezinárodního turnaje v Prešově střibrné medaile!

30.01.2024, Starší žáci

O uplynulém víkendu odehráli starší žáci KH ISMM Kopřivnice mezinárodní turnaj za účasti týmů Polska, Slovenska a Maďarska. V konkurenci zahraničních družstev nakonec naši kluci vybojovali stříbrné medaile, ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje převzal Robin Rohan, gratulujeme! Jen tak dál! Mezinárodní turnaj ve slovenském Prešově hodnotí trenér Jaromír Petřek.

"V pátek 26.1.2024 odcestovali starší žáci na mezinárodní turnaj Hummel cup do Prešova. Na turnaji jsme se utkali s maďarským družstvem Szigetszentmiklósi Sport Kör, slovenskými celky Tatran Prešov, Zemplín Trebišov a polskými týmy UKS Libusza a Swit Szaflary. Hned první utkání s maďarským Sport Kör bylo herně nejlepší, co jsme na turnaji předvedli. Klukům se dařilo v útoku i v obraně. Druhé utkání s polským celkem UKS Libusza bylo pro nás v úvodu velice příjemné, vedli jsme 6:1, ale od této chvíle jsme se absolutně přestali soustředit na hru. Hubené vítězství 15:14 bylo slabou náplastí. Ve večerním utkání s domácím Prešovem byl z naší strany dobrý jen první poločas, který byl vyrovnaný. Ve druhé polovině jsme neproměňovali a dělali technické chyby. Další den jsme jednoznačně přehráli polské družstvo Swit Szaflary. Poslední utkání odehráli kluci proti Trebišovu. Ačkoli jsme bojovali hlavně sami se sebou, dobrou házenou jsme hráli až posledních 10 minut. To na vítězství nestačilo. Prohra v tomto utkání tolik nebolela, protože nám utkání ukázalo, co všechno musíme zlepšit. Kluci skončili na pěkném druhém místě za prvním Prešovem. Na hrací plochu se dostali všichni hráči a tak někteří mají určitě co zlepšovat, aby byli pro tým přínosem. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen náš Robin Rohan. Poděkování zaslouží rodiče za povzbuzování po celý čas turnaje."